Sertifikalar

ISO 9001  

Tetisan Ltd. Şti., "Endüstriyel ve Hijyenik klima, ısıtma, havalandırma sistemleri ve ekipmanları imalatı" alanında ISO 9001 Kalite Sistemini kurduğunu ve uyguladığını Alman RW-TÜV kuruluşu tarafından Nisan 2000'de belgelemişir.

DIN EN 1886 

Tetisan Hijyenik Klima Santralları, DIN EN 1886 Avrupa Standardına göre Alman TÜV kuruluşu tarafından test edilmiş ve bu testin sonunda en iyi dereceler olan; mekanik mukavemette (2A), hava sızdırazlığına (B), filtre sızdırmazlığında (F9) özelliklerine sahip olduğu belgelenmiştir.

TSEK 

TSE, Tetisan Ltd. Şti.'ne Panel Tipi Klima Santrallerinde; enstitü tarafından kabul edilen teknik özelliklere uygun olarak imal edeceği "TETİSAN" markalı mamulü üzerine TSEK markası koyma yetkisi tanınmıştır. Bu marka üzerine konulduğu mamulün ilgili teknik esasına uygunluğunu ifade eder.

CE  

Tetisan Ltd. Şti. CE çalışmalarına 2001!in başında başlamıştır. Tetisan Ltd. Şti. Klima Santrallarının 4 kasım 2001' de verdiği CE UYGUNLUK BEYANI" ile 98/37 EC Makina ve 73/23 EEC Alçak Gerilim Direktifleri ile EN 292-1, EN 292-2, EN 294, EN 953, EN 1050 ve EN 60204-1 harmonize standartlarına uygun olarak ürettiğini beyan etmiştir.

GOST-R SERTİKASI   

Tetisan, Rusya Federasyonu hükümetince tüketicinin korunması ve standartlığın sağlanması amacıyla çıkarılan, mal ve hizmetlerin kaliteli ve insan sağlığına, ekolojik normlara göre uygunluğunu belgeleyen GOST-R sertifikasını almıştır.

HİJYEN SERTİFİKASI 

Tetisan, Rusya Federasyonu hükümetince, tüketicinin korunması ve standartlığın sağlanması amacıyla çıkarılan HİJYEN SERTİFİKASInı almıştır.

 

DIN 1946 / 4 HİJYEN SERTİFİKASI  

DIN 1946 / 4 standardına göre Hijyenik Klima Santrali ürettiğimizi belgelemek amacıyla, Alman RWTÜV firmasınca hijyenik santrallerimiz bir dizi testlere tabi tutulmuş ve sertifika almaya layık görülmüştür.

   
   
   


 

 

My status